BAŞKAN ERCENGİZ BELEDİYE PERSONELİYLE BAYRAMLAŞTI

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ramazan Bayramı öncesi belediye personelleri ile bayramlaştı.

Burdur Belediyesi Halı Sarayı Hizmet Binası ve Hizmet Kampüsünden gerçekleşen bayramlaşmaya Başkan Ercengiz, Başkan Yardımcıları Ali Say, Hasan Duygulu ile birim müdürleri ve belediye personelleri katıldılar.

Burdur Belediye Personeli ve çalışanları ile bayramlaşan Başkan Ercengiz, yaptığı konuşmada koronavirüs salgını nedeni ile esnek çalışma saati uygulamasını sonlandırarak bayram sonrası tekrar normal çalışma şekline geçileceğini belirtti. Başkan Ercengiz, “ Zor bir süreci hep birlikte atlatmaya çalışıyoruz. Burdur Belediyesi olarak çok büyük bir yükün altındayız tüm belediyelerin de olduğu gibi. Bu süreçte Burdur Belediyesi olarak iyi bir sınav verdiğimizi, vatandaşın memnuniyetini bizlere ifade ettiğini ve benim de bu memnuniyetin karşılığı olarak sizlere teşekkür etmem gerektiğini ifade etmek istiyorum. Bu başarı hepimizin.

Birlikte Şehrimizi En İyi Şekilde Koruduk
Daha önceki süreçte her başladığımız projede başarılı olduğumuz gibi bu salgın sürecinde de hiç bilmediğimiz bir hastalık ile mücadele ettik. Salgın nedeni ile kronik hatsala olan arkadaşlarımızın olmaması ve ciddi personel kaybına rağmen, ciddi bir özveri ve fedakarlık ile çalışarak yüzümüzü kara çıkarmadınız. Hepinize Çok teşekkür ediyorum. Her gün onlarca iş yeri dezenfekte ediliyor, her gün vatandaşların en yoğun kullandıkları alanlar, araçlar dezenfekte ediliyor, yüzlerce noktada temizlik yapılıyor. Vatandaşımız duyarlılığının yanı sıra sizlerinde bu emekleri sayesinde en az vaka görülen şehirlerden bir tanesiyiz. Tüm paydaşlarla ile birlikte şehrimizi iyi koruduk. Bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın hizmetlerini aksatmamak adına özverili bir şekilde çalımlaya devam edeceğiz Bu dört günlük süreçte aileleriniz ile birlikte güzel vakitler geçirmenizi diliyoruz. Daha güzel ve sağlıklı günlerde buluşmak dileği ile arkadaşlar. Bayramınızı Kutluyoruz

Ayrıca Kontrol Edin

BAŞKAN ERCENGİZ’DEN MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK VE UĞUR’A DESTEK AÇIKLAMASI

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Yasin Uğur …

Bir cevap yazın