BELDİYEDEN EĞİTİME KIRTASİYE VE MASKE DESTEĞİ

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, yeni eğitim ve öğretime başlayan öğrencilere Okul Kırtasiye Seti hediye etti.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılında okula yeni başlayan 1. Sınıf öğrencilerine Okul Kırtasiye Seti ile destek verdi. Koronavirüs Covid-19 salgını sebebiyle bu yıl yalnızca hazırlık ve 1. sınıf öğrencilerinin yüze yüze eğitime başlaması nedeniyle hediye edilen Okul Kırtasiye Seti’nin içerisinde maske ve hijyenik malzemelerde bulunuyor.
Başkan Ercengiz, okullarda hediye ettiği Okul Kırtasiye Setleri’nin içeriği hakkında bilgi vererek, “Yeni eğitim-öğretim yılında her yıl olduğu gibi okullarımıza kırtasiye seti desteğimizle geldik. Bu yıl farklı olarak maske ve hijyenik malzemeyi de içerisine koyarak, çocuklarımızın pandemi ile mücadelesine katkıda bulunmak istedik. İnşallah salgınla en etkin mücadelemizi yapar, çocuklarımızın yüz yüze eğitimine geri dönebilmesini sağlarız hep birlikte. Tabii ki temel şartı maske, mesafe ve hijyen. Halkımızdan, bu kurallara dikkat etmesini rica ediyoruz.” Şeklinde konuşarak vatandaşlardan kurallara uyulması konusunda ricada bulundu.

Ayrıca Kontrol Edin

#arızehri

Arı zehiri kanser hücrelerini yok eder!

Arı zehiri kanser hücrelerini yok eder! 🐝🐝🐝 Avustralya’da yapılan bir araştırmaya göre arı zehiri, en …

Bir cevap yazın