KAYAALTI VE BAYINDIR YOLUNA SICAK ASFALT DÖKÜLÜYOR

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, Bayındır Köyü Muhtarı Ahmet Yılmaz, Kayaaltı Köyü Muhtarı Tahsin Akçay ile birlikte İl Özel İdaresi tarafından Kayaaltı ve bayındır köyleri arasında yapılan 2 buçuk km’lik sıcak asfalt çalışmasında incelemelerde bulundular.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; “ Kayaaltı ve Bayındır köylerimizi birbirine bağlayan yolları sıcak asfalta kavuşturmanın mutluluğu içindeyiz. AK Parti grubu olarak İl Genel Meclisinde 2020 yatırım programının tek tek uygulanmasının sevincini hep birlikte yaşıyoruz. İnşallah bütün yatırım programlarımızı 2020’nin sonuna kadar yaparak halkımıza, köylülerimize, muhtarlarımıza verdiğimiz sözü tutmayı hedefliyoruz. Tatbiki İl Genel Meclisi Üyelerimizin Muhtarlarımızın büyük bir dikkatle titizlikle hizmetleri takip edip tamamlanmasında bizlere büyük yardımı oluyor. AK Parti hükümeti olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğiyle bütün köylerimize hizmet götürmeye çalışıyoruz. Ben tekrar Muhtarlarımıza, İl Genel Meclisi Üyelerimize, İl Özel İdaresi çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah 2021 de yeni hedeflerimizle devam edeceğiz” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık; “Burdur İl Özel İdaresi olarak İl Genel Meclisi’nin 2020 yılı yatırım programında Merkez ilçemize bağlı Kayaaltı ile Bayındır köyleri aramızdaki 2 buçuk kilometrelik Vatandaşlarımızın kullandığı bölgede aşağı yukarı 20 yıldır süredir yapılmayan sıcak asfalt çalışmasını yapıyoruz. Burada bize desteklerini esirgemeyen Sayın İl Başkanımız’a, Sayın Milletvekillerimiz’e Sayın Valimize, İl Özel İdaresi çalışma arkadaşlarımıza, Meclis Üyelerimize, Bayındır ve Kayaaltı Köyü Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Amacımız köylerimizde hizmet etmek, bu amaçla bu sene Burdur’umuzda planladığımız 96 km’lik sıcak asfalt ve beton yol uygulamamız devam etmekte.Hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olsun diyorum saygılar sunuyorum” dedi.

Bayındır Köyü Muhtarı Ahmet Yılmaz, Kayaaltı Köyü Muhtarı Tahsin Akçay ; “yolun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdiler.

Ayrıca Kontrol Edin

BAŞKAN ERCENGİZ’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, akülü tekerlekli sandalye ihtiyacını bildiren Aysun Kulan’ın talebini yerine …

Bir cevap yazın