ŞEHİT POLİSİN ADI GENÇLİK PARKINDA YAŞAYACAK

Burdur Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısında ek madde olarak gündeme alınan ve oy birliği ile kabul edilen karar ile Şehit Polis Selcan Akbaş’ın adı Bahçelievler Mahallesi’nde yer alan Gençlik Parkı’nda yaşatılacak.
Burdur Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısı Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in başkanlığında Sultandere Hizmet Binası Fen İşleri Kampüs Toplantı Salonu’nda yapıldı. Sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştirilen meclis toplantısında 9 gündem maddesinin görüşüldü. Ek Madde olarak gündeme alınan ve oy birliği ile kabul edilen kararla Burdur’da kovaladığı şüphelinin kendisine tekme atması sonucu düşerek kaldırıma başını çarpan ve şehit olan polis memuru Selcan Akbaş’ın adı, parkta yaşatılacak.

Ek gündem maddesini meclise Sunan Başkan Ercengiz, , “Değerli arkadaşlar, bir görev şehidimiz var. Kendisi Burdur’lu değil ama Burdur’da görev esnasında yaşamını yitirdi. Kendisine Allah’tan rahmet diliyoruz. Şehidimizin ismini de Eski Gençlik Parkı olarak bildiğimiz parkta yaşatmakla ilgili bir düşüncemiz olmuştu. Ek gündem maddesi olarak alınmasını oylarınıza sunuyorum.” dedi.

Ek gündem maddesi olarak Belediye Meclisi’nde görüşülen madde, meclis üyelerinin oy birliğiyle kabul edildi.

Ayrıca Kontrol Edin

AK PARTİ HEYETİ EVİ YANAN ÇİFTİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe …

Bir cevap yazın