TUHAFİYECİLERE BELEDİYEDEN MASKE DESTEĞİ

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, halk pazarlarında tezgah açmaya hazırlanan tuhafiyeciler e tıbbi tedbir desteğinde bulundu.
Koronavirüsü Covid-19 tehlikesi süresince vatandaşların sağlığı için alınan tedbirler hafifletilmeye başlandı. Yaklaşan bayram öncesi halk pazarlarında tezgah açmaya hazırlanan tuhafiye esnaflarına yine Başkan Ercengiz’den destek geldi. Terzi ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Osman Yalvaç Başkan Ercengiz’den tuhafiyeci esnafları için tedarik edilecek maskeleri teslim aldı.

Halk pazarlarında tezgahlarını açacak olan tuhafiye esnaflarına maske ve kişisel tedbir desteği veren Başkan Ercengiz, “ Salgınla mücadelemizi başarılı bir şekilde sürdürdük. Daha dikkati olup salgının bitirilmesi adına halkımıza ve esnafımıza tedbir amaçlı her türlü desteği sürdürmeye devam edeceğiz. Yaklaşan bayram öncesi ,tedbirlerin biraz daha rahatlatılması neticesinde semt pazarlarımızda pazarcı esnaflarımızın yanı sıra, tuhafiyeci esnaflarımızın da artık pazarlar da satış yapabileceği bakanlık genelgesi ile bizlere ulaştı. Özellikle Salı günleri halk pazarımız yoğunluk arz eden bir alan. Terzi ve Konfeksiyoncular Odası Başkanımızı davet ederek ,kendilerine maske ihtiyacı konusunda katkı sağladık. Salgının yayılmaması için de tedbirlerimize devam edeceğiz.” Dedi.

Ayrıca Kontrol Edin

BAŞKAN ERCENGİZ’DEN MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK VE UĞUR’A DESTEK AÇIKLAMASI

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Yasin Uğur …

Bir cevap yazın